Milionová svatba

 

Chceš Rybičky 48 na svatbě?

 

UPDATE: 11.4.2021 - Vítěz bude vylosován ze všech účastníků soutěže, kteří překročili hranici sto sdílení příspěvku.

 

Vyhraj pro sebe nebo pro svoje kamarády Milionovou svatbu, na které zahrají Rybičky 48.

POSTUP:

 1. Vlož na svůj profil na facebooku klip Svatební hymna https://youtu.be/kdCT4HDOuHo
 2. Připoj ke svému příspěvku hashtagy #svatebnihymna a #milionovasvatba (abychom o tobě věděli) 
 3. Zapoj všechny kamarády, svatební hosty, rodinu, krále, papeže, .... ať sdílí tvůj příspěvek.

 

Do finálového slosování postoupí prvních pět z vás, kteří budou mít u svých soutěžních příspěvků s našim klipem a hashtagy nejvíce sdílení.
Vylosovaný absolutní vítěz bere vše.

 

Milionová svatba

Každý rok máme spoustu poptávek na to, abychom zahráli našim fanouškům na svatbě. Několik let všechny nabídky odmítáme, jelikož asi nejsme typická svatební kapela.
Vzhledem k tomu, že vydáváme singl Svatební hymna, rozhodli jsme se, že vystoupíme exkluzivně na jedné jediné svatbě. A proto je tu soutěž nazvaná Milionová svatba pro milionový pár v České Republice, který jako jediný vyhraje naše vystoupení na svojí svatbě.
Kromě toho získáte také ceny od našich partnerů. Captain Morgan se postará o pitný režim svatebčanů. 

O koordinaci celého svatebního dne, která zajistí hladký a bezstarostný průběh Vaší svatby, se postará společnost Stačí říct jen ano. Vy si tak vše budete pouze užívat a nemusíte se zabývat ničím jiným než Vaší zábavou. Samozřejmostí je konzultace svatebních příprav a plánování.
Pokud přemýšlíte nad velmi zajímavým svatebním místem, je vám k dispozici Rabochův mlýn, který poskytne svatebčanům 30% slevu. 

 

O tom, co konkrétně můžete vyhrát, se dozvíte zde:

 • Rybičky 48 
  • Exkluzivní šedesáti minutové vystoupení na jediné svatbě v České Republice.
  • Zajistíme pro vaši svatbu profesionální zvukový a světelný aparát odpovídající technickému rideru skupiny Rybičky 48.
  • Zajistíme rovněž natočení profesionálního svatebního videa.
   ZÁKLADNÍ PODMÍNKY PRO USKUTEČNĚNÍ VYSTOUPENÍ SKUPINY RYBIČKY 48 NAJDETE ZDE: Podmínky uskutečnění

 

 • Captain Morgan
  • Zajistí pitný režim pro vaši svatbu - pro každého člena svatební posádky bude připraveno 5 drinků, které během svatebního dne namíchá profesionální barman.
  • Míchané nápoje se budou primárně skládat z produktů Captain Morgan. Nabídku produktů i ukázku nápojů naleznete na stránkách Captain Morgan Česká republika.

 

 • Stačí říct jen ano
  • ​koordinace svatby zdarma (informativní schůzka, koordinační schůzka v místě pořádání, koordinace svatebního dne)

 

 • Rabochův Mlýn
  • 30% sleva na pronájem objektu

 

 

 

Rabochův Mlýn se nachází mezi obcemi Železná a Malé Přílepy, cca 15 km západně od Prahy (okres Beroun). Objekt původního mlýna leží v odlehlém údolí na pozemku s vlastní zahradou, sadem, přilehlou loučkou s výhledem do okolí, parkováním, koutkem pro děti, ohništěm, ping-pongovým stolem a terasou. V hlavní budově je k dispozici celková kapacita 36 lůžek v pokojích pro 4 - 6 osob se společným sociálním zázemím (WC muži, WC ženy, zvlášť sprchy mužů a žen - vše po rekonstrukci v roce 2020). Další součástí mlýna je vybavená kuchyně s inventářem pro cca 40 hostů, jídelna, sociální zázemí a dvě menší společenské místnosti s mobiliářem. Z chodby je možný vstup přímo na terasu. V případě potřeby je možnost využít přilehlou hospodářskou budovou, a to pro skladování potravin, příp. svatebního dortu v chladné místnosti. Součástí této budovy je i půda, kde se otrlejší svatební hosté mohou vyspat ve vlastním spacáku. Vlastní stany na zahradě jsou samozřejmě také možné. 

Objekt je poskytován zcela exkluzivně, nehrozí tedy, že by Vaše soukromí narušovali jiní hosté. V ceně pronájmu jsou volně k dispozici veškeré výše uvedené prostory. V Rabochově Mlýně neočekávejte prakticky žádná omezení s ohledem na zajištění dodavatelů. Vše si zkrátka můžete zajistit dle Vašich představ. Pokud se však nechcete zabývat dodavateli, rádi Vám doporučíme naše ověřené partnery - v oblasti svateb takřka bez omezení.

Jaká může být atmosféra svatby v Rabochově Mlýně pod taktovkou Stačí říct jen ano můžete vidět v následujícím videu: www.youtube.com/watch?v=f6sPEqWzp8k

o Rabochově mlýně: https://www.facebook.com/RabochuvMlyn

 

Stačí říct jen ano samozřejmostí je poskytnutí kontaktů na ověřené dodavatele, přičemž u nich garantujeme minimálně 10% slevu.

www.stacirictjenano.cz
https://www.facebook.com/stacirictjenano/
IG @Stacirictjenano
 

ÚPLNÉ PODMÍNKY SOUTĚŽE MILIONOVÁ SVATBA