Kuba Ryba byl hospitalizován v nemocnici

POZOR!!! MÁME PRO VÁS ŠPATNOU ZPRÁVU!

Ti co nás poslouchají delší dobu, jistě ví, že před několika lety náš Kuba podstoupil v Motole komplikovanou operaci zánětu lymfatických cest. Bohužel se zánět vrátil. Od začátku turné zpíval Kuba s velkým sebezapřením a po každém koncertě ho trápily bolesti. Jelikož je to bojovník a blázen zároveň, rozhodl se odjet celé vyprodané turné. Vše konzultoval s lékaři a operativní zákrok měl podstoupit až po skončení celého turné.

Bohužel vývoj posledních dní tyto plány změnil. Boule na Kubově krku se dvojnásobně zvětšila, a s tím se i bolest dostala dalece za hranu snesitelnosti.
Kuba prodělal sérii vyšetření a dnes mu bylo sděleno, že se zánět rozvinul do stavu ohrožujícího život. Dnes dopoledne byl Kuba hospitalizován v nemocnici v Motole a čeká na operaci.
Na základě toho jsme nuceni zrušit víkendové koncerty a pokusíme se je po dohodě s pořadateli přesunout do náhradních termínů.
O dalším vývoji vás budeme informovat. Omlouváme se, za způsobené komplikace, ale teď není nic důležitější, nežli Kubovo zdraví.

Děkujeme za pochopení a prosíme, držte s námi pěsti, ať je Kuba brzy v pořádku.

Facebook

Naši partneři

Odebírej novinky