Pomoc pro Lucinku

Datum: 
Čtvrtek, 20 Říjen, 2022
Jak pomoc dál?: 
Transparentní účet: 4289009003/0800

„Jmenuji se Lucinka a je mi čtrnáct let. Narodila jsem se jako zdravé miminko, avšak krátce po porodu lékaři zjistili, že jsem prodělala dětskou mozkovou obrnu (DMO).
Poté začalo nespočet vyšetření, při kterých mi lékaři diagnostikovali dystonicko-spastickou kvadruparézu (ztuhlost horních a dolních končetin). Časem jsem zjistila, že DMO mi postihla i řeč, ale rozumím všemu co mi kdo říká nebo píše.
Od 4 let se o mě starali a vychovávali babička s dědou, neboť maminka neměla tolik sil, aby zvládala mou léčbu. Před časem mi babička zemřela a všechna starost o mne, péče a výchova spadla jenom na dědu. Jsem ale společenská, veselá holka s velkou chutí do života a touhou bojovat s nepřízní osudu. Ve chvílích volna ráda hraju počítačové hry nebo si dopisuji se svými kamarády, kdy klávesy ovládám svým nosem.
Díky dědovi rehabilituji na koni, chodím plavat, navštěvujeme různá rehabilitační cvičení a taneční pro handicapované, chodíme na ergoterapie a 2x do roka jezdíme na týdenní hypoterapii.
Veškerá tato rehabilitace a terapie mi moc pomáhá zlepšovat pohyb rukou a nohou. Mým přáním je nadále poctivě cvičit a rehabilitovat, abych se mohla co nejvíce postarat sama o sebe a hlavně, aby se můj stav nezhoršoval.
Děkuji, že mi pomáháte a mockrát děkuji za Vaši pomoc.“

Transparentní účet: 4289009003/0800

Pomoci můžete i tím, že při nákupu vstupenky na náš koncert do O2 areny stačí zaškrtnete voucher CHCI POMÁHAT, k ceně vstupenky se připočte 50,-, které půjdou do společného banku POMÁHÁTE NÁM POMÁHAT. My ke každé vaší padesátikoruně přidáme ještě padesát korun od nás a výslednou částku rovným dílem rozdělíme mezi deset lidí, či projektů, kterým budeme společně pomáhat.
Předprodej:
https://www.ticketportal.cz/event/RYBICKY48
Pokud už vstupenku na koncert máte, můžete pomoci zde:
https://www.ticketportal.cz/event/POMAHATE-NAM-POMAHAT

Naši partneři